ДМС

Турбота про себе є запорукою успішного та повноцінного життя людини. Тому дуже важливо при погіршенні стану здоров'я своєчасно отримати кваліфіковану медичну допомогу. Добровільне медичне страхування - це один з перших кроків на шляху до формування особистого захисту і захисту вашої сім'ї від непередбачених обставин. Швидке надання допомоги і комплексний підхід до організації лікування дозволить вам зберегти здоров'я на довгі роки. Добровільне медичне страхування - один з видів особистого страхування, при якому, в разі захворювання, страхова компанія відшкодовує витрати на консультації, діагностику та лікування. У перелік послуг, що надаються за полісом добровільного медичного страхування може входити наступне:

Амбулаторна допомога - консультації лікарів, виклик лікаря додому, діагностика, оформлення лікарняних листів;
Стаціонарна допомога - проходження лікування в медичних установах, діагностичні дослідження та інше;
Невідкладна допомога - швидка медична допомога, транспортування в клініку;
Стоматологічна допомога - консультації та діагностика, анестезія, лікування, протезування, хірургічні втручання;
Медикаментозне забезпечення, у т.ч. доставка медикаментів і медичних матеріалів;
Медичне регулювання (моніторинг) надання медичної допомоги – постійний зв’язок з медичним закладом, що надає медичну допомогу, отримання та аналіз інформації про стан здоров’я та перебіг лікування клієнта;
• Розміщення гарантій, експертиза і оплата рахунків медичних та фармацевтичних установ, що надали медичні послуги клієнту.

Крім того, в поліс добровільного медичного страхування можуть входити і додаткові послуги, такі як профілактичні масаж, імунопрофілактика, відвідування тренажерного залу або басейну, вітамінотерапія, тощо. З умовами вашого контракту ви можете ознайомитись в своєму особистому кабінеті .

Володіючи полісом ДМС Ви захищаєте себе від значних витрат і переплат за непотрібні лікувальні та діагностичні процедури. Медичний асистанс СМАРТ, що діє від імені та за дорученням страхової компанії бере на себе зобов'язання забезпечити вам високоякісне медичне обслуговування, в належному обсязі і в належні терміни. Якість лікування контролюється досвідченими лікарями-експертами, які оцінюють правильність і обґрунтованість лікарських призначень, зроблених вам.